Kosmetyki

 

 

 

Linia kosmetyków Devoted Creations to kompletny program wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla każdego rodzaju skóry, każdego fototypu, z bogatą ofertą różnorodnych pod względem ceny balsamów. To także marka, która od lat skutecznie wypiera konkurencję, gdyż jakości oferowanej przez Devoted Creations nie może dorównać nikt, żaden produkt i żaden producent!

 

Każdy miłośnik opalania powinien wiedzieć jak ważny jest dobór odpowiedniego kosmetyku. Dlaczego? Balsamy do opalania w solarium nie tylko chronią skórę, zapewniając jej świeżość i młody wygląd ale także pomagają skórze wchłonąć promieniowanie UV. Nie stosując odpowiednich kremów narażacie swoją skórę na utratę wilgotności, utlenianie białka i tłuszczu, wasza skóra traci elastyczność, traci kolagen. Tylko odpowiedniej jakości balsamy zabezpieczają skórę przed tymi niekorzystnymi reakcjami!

Rolą dobrego kosmetyku jest dostarczenie skórze dodatkowych substancji odżywczych, zapewnienie niezbędnych kwasów tłuszczowych, muszą zawierać odpowiednią ilość witamin. Jak w całej masie kolorowych buteleczek i saszetek rozpoznać produkty warte naszego zainteresowania? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy dokładnie przeczytać skład produktu podany na opakowaniu.

alt

 

 

Receptura wszystkich produktów z lini Devoted Creations zawiera STRIVITAN - substancję stanowiącą przełom w walce ze starzeniem skóry! 
Niektórzy mówią nawet: " To lepsze niż botoks". 
Głównym składnikiem Strivitanu jest palmitoil pentapeptyd, który stworzono z myślą o leczeniu ran. Przeprowadzone niedawno badania kliniczne tego niezwykłego związku wykazały, że znacznie poprawia on gładkość skóry i zmniejsza głębokość zmarszczek, jednocześnie zwiększając poziom kolagenu i elastyny. Okazał sie bardziej skuteczny niż retinol czy witamina C w redukowaniu drobnych i głębszych zmarszczek związanych z fotostarzeniem skóry.

 

 


Kosmetyki