Piercing

Piercing - (ang.) znaczy przekłuć, przebić. Body Piercing to przekłuwanie skóry, dziurawienie ciała.

Czym różni sie piercing od zwykłego kolczykowania?
Są to dwie, zupełnie różne sprawy. Kolczykowanie to zazwyczaj zwykłe przekłuwanie płatków usznych w zakładzie kosmetycznym, przede wszystkim za pomocą pistoletu. W przypadku piercingu, zabieg wykonuje sie specjalną igłą, stosuje się specjalne kolczyki - zwykle wykonane są one ze stali chirurgicznej lub z tytanu.

Przekłuwanie pistoletem innych części ciała niż płatek uszny jest niedopuszczalne, gdyż może być ono przyczyną groźnych dla zdrowia komplikacji!

W naszym salonie do przekłuwania płatka  usznego wykorzystujemy System Premium, który jest szczególnie przyjazny dla delikatnych uszu dziecka. Jest cichy (nie strzela). Cieńsza igła kolczyka "bez schodków" czyni zabieg praktycznie bezbolesnym. Aby zmniejszyć naturalny u małej klientki strach przed przekłuciem uszu i osłodzić chwilowy dyskomfort do każdego zabiegu dodajemy GRATIS sympatyczną kolorową maskotkę oraz dyplom.

 

UWAGA to  przekłucie wykonują dwie osoby jednocześnie. Stres związany z przekłuciem drugiego ucha jest więc wyeliminowany do zera!

Piercing w naszym salonie wykonuje osoba doświadczona, z wykształceniem medycznym oraz wieloletnią praktyką w zawodzie. Przekłuwaniem ciała zajmuje się od 2003r.
Nasz salon znajduje sie pod stałą kontrola sanepidu, ale to świadomość zagrożeń mobilizuje nas do dbania o "sterylną czystość", a nie kontrole.
Zawsze służymy fachową poradą oraz pomocą, zarówno przed, w trakcie jak i po zabiegu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

PRZEKŁUCIE UCHA SYSTEMEM PREMIUM

 

1. Zaznaczamy miejsce przekłaucia i umocowujemy w aparacie wysterylizowany kolczyk.

alt

alt

                                                                           

2. Przekłucie wykonane jest bardzo sprawnie, bezgłośnie i można powiedzieć, że bezboleśnie.

alt

alt

3. I już gotowe!

alt

 

4. Dla dzieci poniżej pierwszego roku życia stosujemy specjalne kolczyki "baby"

PRZEKŁUCIE CHRZĄSTKI

1. Zaznaczmy miejsca przekłucia

alt

2. Znieczulenie i zaczynamy

alt

4. Zakręcamy kulkę

alt

5. I tak to wygląda


alt