Preparaty

mezoterapia

 

 • KosMethod: MixYal

Ekskluzywna formuła produktu marki MixYal o niskim ciężarze molekularnym kwasu hialuronowego w bardzo wysokiej koncentracji. Zapewnia głębokie nawilżenie oraz wykazuje działanie tonizujące, co w konsekwencji pozwala na poprawę konturu twarzy.

Preparat chroni skórę przed efektem stresu oksydacyjnego oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

WSKAZANIA: działanie anty-aging, odwodnienie, przesuszenie skóry, zmarszczki, poprawa napięcia, korekcja kurzych łapek i drobnych zmarszczek.

 

 • KosMethod: MixYal Dimaension

Kompleksowe rozwiązanie problemów z przedwczesnym starzeniem się skóry. Produkt zawiera połączenie najskuteczniejszych substancji przeciwstarzeniowych.

Hyaluronic Acid – Odpowiedzialny za optymalizację nawilżenia skóry, cechujący się znakomitą przenikalnością przez jej warstwy.

Magnesium gluconate – Ważny mikroelement niezbędny w reakcjach enzymatycznych węglowodanów i protein. Działa jako neurotransmiter aktywujący witaminę B oraz syntezę kolagenu.

Calcium, potassium, sodium – Niezwykle przydatne w utrzymaniu właściwego stanu mięśni przepuszczalności błony komórkowej. Dbają o równowagę jonową i transport substancji odżywczych.

Vitamin A (Retinol) – Poprawia ogólny wygląd skóry, wspomaga odnowę komórek przez micro peeling

Vitamin C, E – Działają jak przeciwutleniacz, chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV. Witamina C jest ważnym składnikiem wspierającym syntezę kolagenu, a witamina E ma istotny wpływ na tkankę łączną.

Vitamin B1 – Niezbędna w metabolizmie cukrów. Spełnia ważną rolę, jako przewodnik impulsów nerwowych i w metabolizmie tlenowym.

Vitamin B2 – Istotna w procesie transformacji pożywienia w energię. Reguluje absorpcję protein, tłuszczy i węglowodanów. Zmniejsza tendencję do gromadzenia tłuszczu w obrębie twarzy.

Vitamin B3 – Wspomaga utrzymanie prawidłowej kondycji mózgu, skóry i systemu nerwowego. Chroni kolagen przed degradacją, poprawia kondycję włosów, zwiększa stopień nawilżenia skóry oraz blokuje negatywne efekty promieniowania UV.

Vitamin B6 – Wpływa na produkcję czerwonych krwinek i reguluje poziom hormonów przez wpływ na syntezę protein. Jest zaangażowana w produkcję przeciwciał.

DMAE - Substancja wywołująca efekt liftingu. Zwiększa napięcie mięśniowe, poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia skórę. DMAE to prekursor acetylocholiny. To związek odpowiedzialny za przenoszenie bodźców z komórek nerwowych do komórek mięśniowych. Związki tego typu należą do grupy tzw. neurotransmiterów .

Sodium salt of DNA – Ma działanie troficzne, ogranicza powstawanie wolnych rodników

Arginina i Kwas Asparginowy – ważna rola w syntezie kolagenu oraz w produkcji immunoglobulin i przeciwciał.

Biotyna - Należy do witamin z grupy B. Jest rozpuszczalna w wodzie. Bierze udział w metabolizmie białek i tłuszczów. Uczestniczy w syntezie kwasów tłuszczowych i przy wchłanianiu wit. C. Wit. H uczestniczy również wraz z Wit. K w syntezie protrombiny ( jest odpowiedzialna za krzepliwość krwi). Jej niedobór może powodować bóle mięśniowe, osłabienie, apatię, łysienie, łuszczycowe zmiany skóry na dłoniach, nogach i ramionach, wysuszenie skóry, wypryski skórne, pogorszenie metabolizmu tłuszczów.

WSKAZANIA: zmarszczki, poprawa napięcia, trądzik pospolity, przebarwienia, plamy starcze, regeneracja, suchość i szorstkość skóry, łysienie, łojotokowe zapalenie skóry, lifting.

 

 • KosMethod: IdemYal

Przeciwutleniacz, substancja łącząca Kwas hialuronowy, DMAE oraz Idebenone

Hyaluronic Acid – Odpowiedzialny za optymalizację nawilżenia skóry, cechujący się znakomitą przenikalnością przez jej warstwy.

DMAE - Substancja wywołująca efekt liftingu. Zwiększa napięcie mięśniowe, poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia skórę. DMAE to prekursor acetylocholiny. To związek odpowiedzialny za przenoszenie bodźców z komórek nerwowych do komórek mięśniowych. Związki tego typu należą do grupy tzw. neurotransmiterów .

Idebenone – rodzaj przeciwutleniacza działającego bezpośrednio w mitochondriach. Nie indukuje powstawania wolnych rodników. Ogranicza uszkodzenia DNA oraz wspomaga w utrzymaniu naturalnego poziomu ATP. Tworzy swoistą tarczę przeciw zmarszczkom.

WSKAZANIA: terapia przeciw starzeniu się skóry – twarz oraz ciało, skóra dojrzała, zmarszczki, poprawa napięcia, lifting, odmładzanie.

 

 • KosMethod: StyleEyes

To inowacyjny produkt będący połączeniem wysokiej koncentracji peptydów ( w tym Argireliny) z kwasem hialuronowym. Efekt działania zbliżony do botoksu, ponieważ ogranicza zmarszczki powstające w wyniku skurczu mięśni, zwłaszcza w okolicy oczu. Produkt wpływa na relaksację mięśni mimicznych twarzy i zmniejszenie zmarszczek.  Jest substancją nietoksyczną.

Kwas hialuronowy zawarty w produkcie odbudowuje delikatną skórę i przywraca jędrność twarzy. To bezpieczna alternatywa do botoksu działająca na tę samą kategorię zmarszczek, jednak w zupełnie inny sposób.

WSKAZANIA: czoło, kurze łapki, zmarszczki wokół ust, poprawa napięcia, suchość.

 

 • KosMethod:GenHair

Jedno z najbardziej kompleksowych rozwiązań w kwestii odnowy siły i witalności włosów.

D-Panthenol – pomaga w transformacji energii z pożywienia, wspomaga regenerację komórek i tworzeniu przeciwciał.  Przyspiesza gojenie ran i nadaje witalność włosom.

Pyridoxine – wspomaga syntezę węglowodanów, tłuszczów oraz białek. Wspiera produkcję czerwonych krwinek i hormonów przez regulację syntezy białek.

Vitamin B1 – Niezbędna w metabolizmie cukrów. Spełnia ważną rolę jako przewodnik impulsów nerwowych i w metabolizmie tlenowym.

Vitamine H – Działa jak tonik rewitalizujący. Poprawia wygląd skóry oraz jej odcień.

WSKAZANIA: nadmierne wypadanie włosów, łysienie, regulacja pracy gruczołów łojowych.

 

 • KosMethod: Lyfton SDM

Znakomite połączenie krzemionki organicznej oraz DMAE w celu głębokiej rewitalizacji całej twarzy.

DMAE - Substancja wywołująca efekt liftingu. Zwiększa napięcie mięśniowe, poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywia skórę.

Krzemionka OrganicznaSkładnik ważnych mikroelementów takich jak elastyna i kolagen. Stosowana w celu zredukowania uszkodzeń skóry wywołanych wiekiem.

WSKAZANIA: Zapobieganie efektom starzenia się skóry, przebarwieniom,wiotkość, rozstępy, utrata właściwej tekstury skóry twarzy, szyi i dekoltu

 

 •  KosMethod:LipoJenyx

Unikalna formuła skuteczna w walce z podskórnymi złogami tłuszczu. Zawiera fosfatydylocholinę, która w połączeniu z dezoxycholanem sodu wspomaga rozbijanie nagromadzenego tłuszczu.

WSKAZANIA: cellulit, miejscowe złogi tłuszczu

 

 

 

 • AGE CONTROL PLUS

Połączenie znanego ze swej skuteczności w nawilżaniu kwasu hialuronowego z witaminami, DMAE i innymi substancjami aktywnymi dało w efekcie produkt do nawilżania i odbudowy skóry. Age Control Plus dysponuje udowodnioną skutecznością w stymulacji skóry właściwej.

Preparat K-Surgery nadaje efekt liftingu, poprawia regenerację skóry.

Dodatkowo roztwór witamin B,C,A oraz E rewitalizuje skórę i odżywia, a także przyspiesza procesy biochemiczne zachodzące w skórze.

WSKAZANIA: działanie anty-aging, odwodnienie, przesuszenie skóry, zmarszczki, poprawa napięcia, korekcja kurzych łapek i drobnych zmarszczek, przebarwienia

 

 • HYALURONIC 2

Kwas hialuronowy to naturalny polisacharyd. Należy do kwasów  mukopolisacharydowych wypełniających przestrzeń międzykomórkową skóry.

Przeplatające się łańcuchy kwasu hialuronowego wypełniają przestrzenie między włóknami kolagenowymi zatrzymując wodę. Działa on jak „ molekularna gąbka”. Dzięki temu wygładza powierzchowne zmarszczki, zwiększa napięcie i nawilżenie skóry.

 

 •   IDEANOL LIFT

Prepa rat produkcji K-Surgery Medical przeznaczony do mezoterapii igłowej. Zabiegi mezoterapeutyczne są jednymi z najskuteczniejszych metod przeciwdziałania starzeniu się skóry. Aplikowany jest małymi dawkami bezpośrednio do warstwy właściwej skóry, a następnie substancja czynna przenika do pozostałych, głębszych warstw.

W przypadku preparatu Ideanol Lift substancja czynna DMAE wnika w strukture blon komórkowych gdzie zwiększa odporność na stres oksydacyjny przeciwdziałając tym samym powstawaniu wolnych rodników. Jednocześnie stymuluje utrzymanie wysokiego poziomu elastyny i kolagenu dzięki czemu wykazuje znaczne działanie liftingujące.

Ponadto produkt umożliwia konwersję choliny w acetylocholinę - neuroprzekaźnik zwiększający stopień skurczu mięśni. W efekcie umożliwia również przywrócenie jędrności i elastyczności skórze.

Na skuteczność Ideanol Lift znaczny wpływ ma także zawartość Idebenonu - substancji pochodnej enzymu Q10. Odpowiednie jego stężenie zapewnia skuteczniejsze przenikanie skóry, a silne działanie przeciwutleniające pomaga szczególnie w sytuacjach stresowych oraz przy niskiej zawartości tlenu.

Badania kliniczne dowiodły:

- 29% zmniejszenie zmarszczek
- 26% zmniejszenie poziomu chropowatości i suchości skóry
- 37% zwiększenie poziomu nawilżenia skóry
- 33% poprawy ogólnej kondycji skóry twarzy

WSKAZANIA: skóra dojrzała, zmarszczki, poprawa napięcia, lifting, odmładzanie, poprawa owalu twarzy

 

 •  CONTROL – C 20

Przeznaczony do zabiegów mezo terapeutycznych produkt spółki farmaceutycznej K-Surgery udowadnia, ze zastosowanie kwasu askorbinowego jest zdecydowanie szersze, niz dotychczas sądzono. 50-mililitrowa ampułka Control-C20 zawiera bowiem 20-procentowe stężenie substancji znanej bardziej pod nazwą Witamina C.

Witaminy dostarczane bezpośrednio do warstwy właściwej skory wykazują 100-procentową aktywność w odróżnieniu od innych przyjętych metod ich przyjmowania. Jednocześnie wykazują silne działanie przeciwutleniające i zapobiegają powstawaniu wolnych rodników.

Witamina C działa w tym przypadku jako kofaktor enzymów, a także bierze udział w syntezie kolagenu, dzięki czemu wykazuje znaczną aktywność w procesie przeciwdziałania starzeniu się skóry.

WSKAZANIA: zmarszczki, przebarwienia, skóra naczyniowa.

 

 •  BTX TECH

Preparat BTX Tech przeznaczony jest do mezoterapii igłowej i znajduje zastosowanie zarówno przy pierwszych objawach starzenia się skóry, jak również w sytuacjach, w których procesy starzenia nastąpiły już w stopniu zaawansowanym. Sam zabieg wykonuje się miejscowo w obszarach szczególnej koncentracji zmarszczek.

Proces aplikacji substancji wyprodukowanej przez spółkę farmaceutyczną K-Surgery jest praktycznie bezbolesny i dokonuje się go z użyciem cienkiej igły. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z N-Acetyl Hexapeptydem-8, który jest pochodną substancji o uznanej w świecie skuteczności - Botoxu.

Preparat skupia się na połączeniach włókien mięśniowych dzięki czemu zapewnia redukcję głębokości zmarszczek spowodowanych skurczami mięśni (m.in. zmarszczek mimicznych). Szczególną jego skuteczność zaobserwować można w przypadku zmarszczek w okolicach oczu i ust.

WSKAZANIA: czoło, kurze łapki, zmarszczki wokół ust, poprawa napięcia, suchość.

 

 •  MULTIVITAMIN BCAE

Preparat produkcji K-Surgery przeznaczony jest do mezoterapii igłowej. Zabiegi te jednymi z najskuteczniejszych metod przeciwdziałania starzeniu się skóry. Multivitamin BCAE zawiera kompleks witamin z grupy B, C, A oraz E. Przeznaczony jest do skóry suchej, dla osób miedzy 30 a 40 rokiem życia.

Witamina A wspomaga odnowę komórek ( efekt mikropeeling) oraz reguluje wydzielanie sebum. Witaminy E oraz C są przeciwutleniaczami, którechronią skórę przed szkodliwymi działaniami promieni UV.

Witaminy z grupy B zmniejszają opuchliznę, spowalniają procesy starzenia, zmniejszają wydzielanie sebum, pomagają utrzymywać odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz odpowiadają za utrzymywanie odpowiedniego poziomu potasu oraz sodu.

WSKAZANIA:  zmarszczki, trądzik pospolity, przebarwienia, plamy starcze, regeneracja, suchość i szorstkość skóry, łysienie, łojotokowe zapalenie skóry.

 

 • TOP COMPLEX

Preparat Top Complex oferuje kompleksowe rozwiązanie dla skóry dojrzałej oraz zmęczonej m.in. przez stres, toksyny czy promieniowanie UV. Substancjami aktywnymi w tym przypadku znane ze zbawiennego wpływu na skórę związki takie jak kwas hialuronowy czy DNA Sodu.

Ponadto w skład produktu wchodzą 4 minerały, 9 witamin oraz 4 aminokwasy. Połączenie to zapewnia synergiczny efekt biorewitalizacji, jakiemu poddana zostaje skóra.

Kwas hialuronowy optymalizuje nawilżenie skóry, a zmodyfikowane DNA soli sodu odgrywa w skórze właściwej rolę przeciwutleniacza. Składniki te poprawiają mikrokrążenie, jak również dostarczają skórze niezbędnych mikroelementów do tworzenia kolagenu. Sam produkt w znaczny sposób stymuluje witalność, jędrność oraz nawilżenie tkanek.

WSKAZANIA: skóra dojrzała, zmarszczki, wiotkość, poprawa napięcia, lifting, odmładzanie, poprawa owalu twarzy, nawilżanie, regeneracja.

 

 • COMPACT FLASH

Preparat Compact Flash firmy K-Surgery w znaczący sposób wpływa na stymulację aktywności firoblastów oraz bierze bezpośredni udział wprocesie powstawania kolagenu i elastyny.

Produkt poprawia stan skóry właściwej przez odczuwalne zwiększenie jej zwartości, elastyczności oraz kolorystyki. Jednym z podstawowych składników aktywnych produktu jest witamina C oddziałująca na wolne rodniki oraz zapobiegająca utlenianiu się komórek DMAE.

WSKAZANIA: zmarszczki, wiotkość, poprawa napięcia skóry, poprawia koloryt skóry, zwiększa elastyczność.

 

 • PHOSPHOLIGHT

Preparat wykazuje działanie zwiększające przepuszczalność błon, co pomaga w uwalnianiu zawartego w komórkach tłuszczu.

Fosfatydylocholina to fosfolipid, który bierze udział w rozmaitych procesach przemian materii. Mechanizm działania polega na rozpuszczeniu i eliminowaniu tkanki tłuszczowej. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, a podana w większych ilościach powoduje rozluźnienie struktury błon tłuszczowych i w efekcie ich rozerwanie.

Dezoksycholan sodu wspomaga rozbijanie komórek tłuszczowych poprzez przekształcenie lipidów hydrofobowych w rozpuszczalne w wodzie. Może być stosowany w leczeniu lipodystrofii (pleców, ramion, brzucha, itp.) oraz jest bardzo skuteczny przy korygowaniu złogów tłuszczu.

WSKAZANIA: nadmiernie zlokalizowana tkanka tłuszczowa.

CELLUFIT

Głównymi składnikami aktywnymi tego preparatu K-Surgery są m.in.: kofeina i fosfatydylocholina a także ekstrakty ze skrzypu oraz karczochów. Synergia wymienionych składników czyni ten produkt skutecznym w leczeniu obszarów dotkniętych cellulitem.

Kofeina aktywuje metabolizm lipidów i przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Skumulowana fosfatydolocholina również stymuluje jej spalanie.

WSKAZANIA: cellulitis, nadmiernie zlokalizowana tkanka tłuszczowa.

 

 • STRETCH MARKS TREATMENT

Głównym składnikiem tego preparatu firmy K-Surgery jest Centella Asiatica, znana bardziej pod nazwą wąkrotka azjatycja. Słynie ona z działalności regeneracyjnych, które zawdzięcza m.in. takim elementom jak dekaspantenol i elastyna.

Zawartość organicznego sylikonu wspomaga system tworzenia włókien kolagenowych, jak również zbawiennie wpływa na stan tkanki łącznej, co w efekcie prowadzi do optymalizacji mikronaczyń. Czynniki te stanowią o bioliftingowym działaniu tego produktu.

Organiczny sylikon wspomaga również proces tworzenia kolagenu, proktoglikanów, glikoprotein i elastyny, co wpływa na zdolności regeneracyjne preparatu. Ponadto stymuluje on zdolność do wzrostu i podziału komórek skóry.

WSKAZANIA: nadmiernie zlokalizowana tkanka tłuszczowa, rozstępy, cellulitis, wiotkość.

 

 

 

 • CURAVISC – MESOTECH

CuraVisc to preparat przeznaczony do zabiegów Mezoterapii, u osób ogólnie zdrowych, zakwalifikowanych do zabiegów po wykluczeniu przeciwwskazań.
Głównym składnikiem preparatu CuraVisc 1,5% jest kwas hialuronowy w postaci hialuronianu sodu, uzyskiwany laboratoryjnie, w sposób syntetyczny.
Kwas hialuronowy występuje we wszystkich organizmach żywych. Charakteryzuje się właściwościami odżywczymi i utrzymującymi odpowiednią wilgotność skóry, umożliwia wymianę substancji metabolicznych pomiędzy komórkami. Sprzyja namnażaniu i migracji fibroblastów oraz wtórnej syntezie kolagenu. Ponadto ochrania fibroblasty przed cytotoksycznym działaniem wolnych rodników.
W skórze ludzkiej jest składnikiem macierzy międzykomórkowej obszaru skóry właściwej. Może być bezpiecznie stosowany bez konieczności stosowania testów skórnych.

Korzyści stosowania kwasu hialuronowego:
Kwas hialuronowy to źródło zdrowej i młodo wyglądającej skóry. Wraz z upływem lat, a także wpływem różnych działań zewnętrznych (słońce, tytoń, klimatyzacja, itp.) skóra traci odpowiedni poziom zawartego w niej kawsu hialuronowego, co powoduje jej wysuszanie i powstawanie zmarszczek. R-fine jest preparatem który dzięki swoim właściwościom pozwala na doskonałą rewitalizację skóry, odzyskując i zatrzymując jej młody i zdrowy wygląd. Kwas hialuronowy to istotny element w trójwymiarowej strukturze składników macierzy zewnątrzkomórkowej skóry. Preparat dostarcza skórze z oznakami starzenia doskonale zbilansowaną dawkę kwasu hialuronowego, zwiększając jej gęstość i przywracając jędrność.

Fibroblasty:
Są to komórki twórcze tkanki łącznej właściwej, które wytwarzają substancje włókien kolagenowych, dzięki którym skóra zachowuje odpowiednią jędrność. Kwas hialuronowy przywraca idealne fizjologiczne środowisko do wzmożonej migracji fibroblastów.

Wskazania:
zalecany jest w celu odmłodzenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów dłoni. Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie polecany u pacjentów:
z widocznymi oznakami starzenia się skóry ( zmarszczki, zwiotczenia)
poszarzałej i pozbawionej blasku skórze
prowadzących intesywny tryb życia, narażonych na stres
zniszczonej promieniowaniem UV skórze (przedawkowanie słońca i solarium)
palących
profilaktycznie dla każdego
Najczęściej proponowany protokół terapeutyczny:
Na początku zaleca się zrobienie 2-3 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni, następnie zabiegi podtrzymujące efekt co 6 miesięcy

WSKAZANIA: nawilżanie, wypłycanie bruzd i głębokich zmarszczek, redukcja płytkich zmarszczek

 

 • BIOACT

Bioact to koktajl przeznaczony dla skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Aktywne substancje preparatu doskonale pobudzają skórę do regeneracji i rewitalizuji, wygładzają zmarszczki, odżywiają skórę zmęczoną i osłabioną ( czynnikami mechanicznymi czy zanieczyszczeniem środowiska, nadmierną ekspozycją na słońce) lub bardzo odwodnioną.
Bioact zmniejsza widoczne efekty starzenia poprzez wpływ na pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastyny oraz usprawnienie mikrokrążenia. Jest również bardzo skuteczny w profilaktyce oznak starzenia skóry.

WSKAZANIA: regeneracja, nawilżanie, poprawa kolorytu skóry, plamy, cera naczyniowa, zmarszczki.

 

 • BIOAGE

DNA to związek chemiczny kwasów nukleinowych - głównego składnika chromosomów, których struktura jest podwójnym łańcuchem o układzie spirali.
DNA Sodu jest substancją o właściwościach silnie nawilżających miejscowo.
DNA ma troficzne działanie na skórę, modyfikuje tłuszcz z głębokich warstw skóry właściwej.
Zauważono, że DNA ma możliwość odtworzenia tkanki łącznej.

WSKAZANIA:Anti - ageing, skóra zniszczona, źle odżywiona.

 

 • BIOLIFT

Biolift to koktajl przeznaczony do skóry twarzy, szyi, dekoltu. Formuła koktajlu Biolift została stworzona w celu złagodzenia skutków starzenia.
Uszkodzenia fibroblastów powodują spadek syntezy kolagenu i elastyny. BIOLIFT dostarcza aktywne elementy odżywcze, które są niezbędne dla uzyskania optymalnej funkcji i przedłużenia sprawności fibroblastów.

Skutecznie modeluje owal twarzy Pobudza skurcze mięśni z włókien na skórze uzyskując efekt napięcia podobny do działania toksyny botulinowej.
Poprawia wilgotność skóry.
Wychwytuje wolne rodniki i chroni skórę przed działaniem zewnętrznych czynników.

Biolift zawiera DMAE i inne składniki aktywne, które zwiększają jędrność skóry.

WSKAZANIA: zmarszczki, poprawa napięcia, regeneracja, lifting

 

 • BIOSTRETCH

Gdy skóra jest rozciągnięta zbyt szybko, np. podczas ciąży, szybkiego wzrostu, nagłego przyrostu masy ciała lub mięśni wówczas włókna kolagenowe i elastyny zostają uszkodzone i odwodnione, pozostawiając widoczne zmienione obszary skóry lub blizny.

Bio-STRETCH zawiera wiele składników aktywnych stosowanych w celu profilaktyki wiotkości skóry i przywrócenia jej sprężystości, na drodze zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, i nawilżenia w obszarach poddanych zabiegom. BIO-STRETCH pomaga odmładzać skórę w głębszych warstwach.

Zaawansowane badania wskazują że niezwykłe właściwości elastyczne wynikają ze specyficznego składu niektórych aminokwasów, takich jak glicyna, walina, proliny, hydroksyproliny itp. BIO-STRETCH, poprzez zapewnienie ich stałej bio dostępności, optymalizację produkcji tych włókien. BIO - STRETCH optymalizuje proces wytwarzania włókien przez zapewnienie stałej biodostępności tych substancji.

Poprzez swoje działania , miedź zwiększa wytrzymałość sieci kolagenowo-elastycznej, a krzemionka pomaga odbudowywać struktury w dobrze zorganizowanym trójwymiarowej sieci. Chondroityna, obecna jedynie w małych ilościach w ECM, jednak odgrywa istotną rolę w skórze poprzez podwójny mechanizm. Przyczynia się do utrzymania wilgoci i mocniejszych wiązań w skórze. Jednocześnie powoduje stymulację produkcji kwasu hialuronowego.

 

 • ELASTHASE

Elasthase jest to koktajl przeznaczony do skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz całego ciała. Redukuje wielkość i ilość zmarszczek, poprawia jędrność skóry, zwiększa produkcję kolagenu, zapobiega powstawaniu rozstępów.

Koktajl Elasthase zawiera trzy najskuteczniejsze substancje zwalczające pierwsze oznaki starzenia skóry: elastynę, krzemionkę i DMAE.

Elastyna jest białko tkanki łącznej ma zasadnicze znaczenie, gdyż pozwala skórze powrócić do swojej pierwotnej pozycji.
Jest to najwyższej klasy koktajl o działaniu przeciwdziałającym procesowi tworzenia się zmarszczek jak również spłycający już widoczne bruzdy zmarszczkowe.

Efekt:

Zmniejsza objętość zmarszczek, zmniejsza gęstość zmarszczek, zmniejsza widoczność rozstępów, powoduje wzrost jędrności skóry, zwiększa grubość skóry, zwiększa produkcję kolagenu.

WSKAZANIA: skóra dojrzała, skóra palacza, wiotkość, lifting.

 

 • HAIR  SYSTEM

To koktajl przeznaczony do ostrzykiwania skóry głowy, bogaty w aktywne składniki odżywcze(Minoxidill, Biotyna, Dexpanthenol), witaminy, aminokwasy i mikroelementy i minerały, stosowany w celu przywrócenia witalności i efektywnego odżywienia i regeneracji cebulek włosowych, a także do walki z utratą włosów.

Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do wzmocnienia struktury włosów, usprawnione mikrokrążenie zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów.

WSKAZANIA: HAIRSYSTEM jest szczególnie polecany dla mężczyzn: w leczeniu nie-androgennego łysienia, do naprawy włosów przedwcześnie uszkodzonych przez niekorzystne czynniki, aby stymulować wzrost włosów i poprawić kondycję skóry głowy. U kobiet - w przypadku wypadania włosów, w walce z łupieżem, w terapii cienkich i / lub osłabionych włosów.

 

 • HYDRALIFT

Hydralift to koktajl przeznaczony do skóry twarzy, szyi, piersi i nóg. Produkt wskazany jest do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry z obecnymi zmarszczkami. Pomaga zapobiegać i leczyć zwiotczenie skóry poprzez nawilżanie, bioregenerację i ujędrnianie. Kwas hialuronowy to niesiarczanowany glikozaminoglikan obecny w tkance łącznej, nabłonkowej i nerwowej. W momencie narodzin, ciało ludzkie zawiera dużą ilość tej substancji, natomiast jej poziom z czasem maleje. Zmniejszenie poziomu kwasu hialuronowego stanowi istotny czynnik procesu starzenia. Zawiera kwas hialuronowy i DMAE, który mocno naciąga, napina i nawilża skórę.

Kwas hialuronowy jest szeroko rozpowszechniony w całej tkance łącznej, nabłonku i tkankach nerwowych. Ilość kwasu hialuronowego stopniowo maleje wraz z upływem czasu, co ma decydujące znaczenie w procesie starzenia.Jest to galaretowata substancja, która wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenu i elastyny.

Rola kwasu hialuronowego w skórze polega na stworzeniu mechanizmu transportu niezbędnych substancji odżywczych z krwi do żywych komórek. Jest zdolny do ochrony skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym ze względu na jej anty rodnikowe właściwości. W 1% roztworu wodnego formuły stanowi żel absorbujący wodę, który wypełnia przestrzenie międzykomórkowe i utrzymuje elastyczność i stan odpowiedniego napięcia skóry.

DMAE ( dimetyloaminoetanol) to prekursor acetylocholiny, który odgrywa ważną rolę w skórze. Powoduje regenerację połączeń kolagenu i elastyny, dając znakomity efekt napięcia skóry, poprawy spójności, nawodnienia i przywrócenia elastyczności, lepszego odżywiania i wzmocnienia właściwości ochronnych skóry. Zniesienie efektu zwiotczenia można zauważyć już po pierwszych zabiegach HydraLift, wygładza zmarszczki walczy z wiotczeniem skóry.

Zniesienie efektu zwiotczenia można zauważyć już po pierwszych zabiegach HydraLift.

WSKAZANIA:: wiotczenie (twarzy, piersi, nóg), pofałdowanie szyi, zmarszczki, skóra odwodniona Produkt wskazany do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry ze skłonnością do zmarszczek: wiotczenia (twarzy, piersi, nóg) pofałdowanie szyi zmarszczki, skóra odwodniona, sucha.

 

 • SKINESSE

Skinesse jest najbardziej skutecznym i innowacyjnym sterylnym mezokoktailem do stosowania przy hiperpigmentacji, melanodermie, plamach posłonecznych, plamach starczych, przebarwieniach, oraz zmianach trądzikowych.

Skinesse zawiera kompletną formułę dzięki jego aktywnym składnikom, które działają w synergii. Polepsza elastyczność skóry, stymuluje produkcję kolagenu, posiada właściwości lecznicze przy hiperpigmentacji oraz plamach posłonecznych

WSKAZANIA:  hiperpigmentacja, przebarwienia