SOLARIUM

Każdy nasz  klient korzystający z solarium otrzymuje KARTĘ STAŁEGO KLIENTA.

Karty rozdajemy cztery razy do roku w odstępach trzymiesięcznych.

 Dziesięć wizyt w solarium nagradzane jest jedenastym seansem gratis. Czas opalania pozostawiamy do Państwa decyzji.

W ciągu trzech miesięcy możesz wykorzystać dowolną ilość kart.

 

 

PIERCING

Przy trzech przekłuciach jednocześnie (jedna, dwie lub trzy osoby)  20 % zniżki.

Przy dwóch przekłuciach jednocześnie ( jedna lub dwie osoby ) 10 % zniżki.

Dla stałych klientów - specjalne zniżki i prezenty.

alt

 

 

MANICURE HYBRYDOWY -

jeżeli w ciągu dziewięciu miesięcy wykonasz ten zabieg dziesięć razy to w prezencie otrzymujesz do wyboru: henna brwi i rzęs plus regulacja, zabieg parafinowy na dłonie lub opalanie w solarium.

Wszystkie marzymy, aby nasze paznokcie wyglądały nienagannie,  zadbane, lśniące i pięknie pomalowane.

Właśnie spełniamy Twoje marzenie. Nowatorski zabieg manicure i pedicure hybrydowy, który daje 100 procentową gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Metoda jest tak prosta do wykonania jak nałożenie lakieru, wygląda naturalnie i nieskazitelnie jak żel, a równocześnie jest wytrzymała jak akryl.

Hybrydowy manicure zapewnia nieskazitelny wygląd przez 14 dni ( do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu)

 

alt

 

 

Zabieg P.SHINE - MANICURE JAPOŃSKI z użyciem pasty oraz pudru -

jeżeli w ciągu dziewięciu miesięcy wykonasz ten zabieg dziesięć razy to w prezencie otrzymujesz do wyboru: henna brwi i rzęs plus regulacja, zabieg parafinowy na dłonie lub opalanie w solarium.

Nabłyszczanie paznokci ma swój początek w dawnej historii japońskiej. 400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę "manicure", który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej ,  różowej perły. Manicure ten został nazwany przez ówczesną ludność P. Shine (od słowa shine - błyszczeć). Nazwa ta używana jest na całym świecie.

Japoński manicure P.Shine to metoda ,która wzmacnia naturalne paznokcie , nadając im  równocześnie połysk różowej perły. Ten unikatowy ,nowoczesny manicure , nadaje paznokciom naturalnym blask , zasila je w składniki naturalne : witaminy A,E,H, prowitaminę B5,keratynę , pyłek pszczeli i krzemionkę z morza  japońskiego.

Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera  zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Japoński  manicure zalecany jest na paznokcie łamliwe , o nierównej powierzchni , rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie , naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabieg z użyciem pasty i pudru przebiega dwuetapowo. Polega on na wmasowaniu pasty w płytkę paznokcia. Mikroskopijne  cząstki ścierne niwelują wszelkie nierówności występujące na powierzchni , delikatnie peelingując płytkę. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę , ułatwiają przenikanie innych substancji , wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę  zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder. Powoduje on  zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie zabezpieczone są one również przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda czy detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok.2 tygodni.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest w tym okresie bardzo ograniczona. Nie zaleca się także nakładać pasty na paznokcie tuż po zdjęciu tipsów, gdyż penetracja jest zbyt intensywna, co może objawiać się nieprzyjemnym pieczeniem paznokci.

 

JEŻELI Z NASZEJ WINY MUSISZ OCZEKIWAĆ NA UMÓWIONY ZABIEG, OTRZYMUJESZ OPALANIE W SOLARIUM GRATIS